Przejdź do głównej strony Twojego konta
Dzisiaj jest sobota 23.06.2018
imieniny obchodzą:
Wanda, Zenon, Albina
Życzymy miłego dnia!
Zaproś znajomych i przyjaciół!
Odszukaj znajomych
Dodaj nową firmieDodaj nową firmie
REKLAMA
Polonia
Katalog firm
Liczba dostępnych albumów:278
Liczba porad dla Ciebie i Twojej Rodzinki: 78
Zarabiaj na karcie

 

Karta kredytowa otrzymana w promocji za 0 zł może stać się nawet źródłem dochodu. Jak to możliwe? Musimy najpierw mieć spełnione dwa warunki:

 

 

 

– oprócz wspomnianej promocji musimy przestrzegać terminu spłat karty, aby nie wypaść poza okres bezodsetkowy;

 

– wybrać kartę, która nie posiada dodatkowych, ukrytych opłat, np. pakiet bezpieczeństwa nie wliczony w standardową opłatę.

 

Jeśli te warunki są spełnione, możemy płacić naszą kartą wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, a nasze pieniądze leżą na rachunku osobistym. Możemy wówczas nawet założyć lokatę terminową, gdyż maksymalny okres bezodsetkowy w wielu kartach wynosi ok. 55 dni. Zyskujemy na odsetkach, kartę spłacamy na czas i jeszcze zarabiamy. Nie są to duże kwoty – chodzi raczej o stworzenie sytuacji, w której karta kredytowa nie oznacza wysokich kosztów obsługi.

2008-11-28 17:39  (IP: 89.108.200.8)wojtek
LUDZIE TO BZDURA - SPRAWDZIŁEM TO! NIe dajcie się omamić - kto wam da kasę za darmo! Podaje twardy dowód PRZECIW na dzień 28.11.2008 Wszędzie piszą żę można sobie przelać pieniądze z karty kredytowej na konto osobiste, że to jest nieoprocentowane Otóż poszedłem do banku i poprosiłem o taryfikator opłat i jest tam małym drukiem napisane że od kwoty pobierany 1% prowizji. Co to oznacza ano dużo, przypuśćmy że chcemy w ten sposób ulokować 10 000 zł na ko
REKLAMA