Przejdź do głównej strony Twojego konta
Dzisiaj jest sobota 23.06.2018
imieniny obchodzą:
Wanda, Zenon, Albina
Życzymy miłego dnia!
Zaproś znajomych i przyjaciół!
Odszukaj znajomych
Dodaj nową firmieDodaj nową firmie
REKLAMA
Polonia
Katalog firm
Liczba dostępnych albumów:278
Liczba porad dla Ciebie i Twojej Rodzinki: 78
Strona główna forum -> Polonia -> Nasze Włochy
Temat: Nasze Włochy
2008-05-15 16:34
Na forum od: 2007-12-19
Miasto: świdnica
Tematów: 1
Postów: 9
 Cześć, trochę podróżowałem po Europie i Ameryce Płn. Nigdy to nie były jednak długie wyjazdy, jedynie do 3 m-ce. Jedni wyjeżdżali na kilka lat, inni na stałe. Zastanawiałem się zawsze w jakich okolicznościach ludzie podejmują taką decyzję? Dlaczego akurat ten kraj, a nie inny? Ze względu na warunki życia, mentalność ludzi, a może był jakiś inny powód ... Podczas wakacji'86 (byliśmy wtedy w Grecji) leżeliśmy w sześcioro na plaży i zastanawialiśmy się: Australia czy Kanada? I tak naprawdę niewiele brakowało żebym pisał z innej części świata. Wielu moich znajomych wyjechało, ja zostałem. Każdy z nas podjął najlepszą dla siebie decyzję. Napiszcie jak Wam się powodzi. Czy nowe miejsce Was rozczarowało, a może wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zyskało w Waszych oczach. Nowe wyzwania kształtują charakter, co? Znajdźcie chwilę i zróbcie jakieś albumy z Waszego pobytu za granicą. Pokażcie innym. Czekamy! :-)
2008-09-07 17:37
Na forum od: 2008-09-01
Miasto: Wieden
Tematów: 1
Postów: 5
Czesc, znalazłam dzisiaj chwilę aby napisac parę słów. Powód wyjazdu był jeden, sytuacja zmusiła a dlaczego Austria, ponieważ była już tam koleżanka. A jak się powodzi, no różnie nie jest się u siebie, ale już się przyzwyczaiłam. Tak wogóle to Wiedeń jest piękny. Napewno znajdę czas i zrobię album z moje pobytu w Wiediu.
2008-09-07 17:39
Na forum od: 2008-09-01
Miasto: Wieden
Tematów: 1
Postów: 5
Czesc, znalazłam dzisiaj chwilę aby napisac parę słów. Powód wyjazdu był jeden, sytuacja zmusiła a dlaczego Austria, ponieważ była już tam koleżanka. A jak się powodzi, no różnie nie jest się u siebie, ale już się przyzwyczaiłam. Tak wogóle to Wiedeń jest piękny. Napewno znajdę czas i zrobię album z mojego pobytu w Wiedniu.
Odpowiedzi: 2 
REKLAMA